Криворізька борчиня Ілона Прокопевнюк стала бронзовою призеркою чемпіонату світу

В Белграді (Сербія) 10-18 вересня проходить чемпіонат світу з трьох видів боротьби. 24-річна Ілона Прокопевнюк з Кривого Рогу стала бронзовою призеркою чемпіонату світу у жіночій боротьбі в категорії 62 кг.

Про це повідомляє сайт змагань та голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко.

«У вирішальному поєдинку наша спортсменка перемогла діючу чемпіонку світу –  Айсулу Тинибекову з Киргизстану.

Це перша медаль світових змагань найвищого рівня для 24-річної Ілони.

Вітаю з чудовим результатом.

Нових перемог!», - написав він.

В 1/8 фінала Ілона перемогла Yagmur Cakmak з Турції, а у чвертьфіналі – програла японці Nonoka Ozaki – майбутній переможниці турніру.

В втішній сутичці Ілона всуху перемогла Anna Hella Szel з Угорщини. А в напруженій сутичці за «бронзу» українська борчиня змогла перемогти срібну призерку Олімпіади в Токіо - киргизку Айсулу Тинибекову.

Юні тхеквондісти з Кам’янського, Дніпра та Запоріжжя стали призерами турніру в Польщі;