Боксерки з Кривого Рогу та Павлограду виграли турнір в Польщі

З 6 по 10 вересня в Глівіце (Польща) проходив щорічний міжнародний чемпіонат з боксу серед жінок. Україну на цих змаганнях представляли найкращі молоді боксерки під наставництвом Романа Семенишина. Наша збірна завоювала 9 нагород, 4 з яких – золоті.

Про це повідомляє Федерація боксу України.

Софія Турбініна (ШВСМ, Павлоград) перемогла в ваговій категорії 48 кг.

А Поліна Черненко (ДЮСШ, Кривий Ріг) – в категорії +80 кг.

За підсумками двобоїв українська збірна завоювала I загальнокомандне місце. Наші дівчата поклали в скарбничку збірної 9 медалей, з яких 4 золоті, 1 срібна і 4 бронзові. Другими в командному заліку стали представниці Польщі, які мають в своєму активі 3 золоті, 2 срібні та 5 бронзових нагород. Третю сходинку п`єдесталу посіли норвежки, у яких 2 золоті та 1 бронзова нагороди.

Всього ж в турнірі брали участь представниці 21 національної збірної.

«Золото» та 2 «срібла»: Данило Фільченко з Дніпра став чемпіоном Європи в стрибках з трампліну на водних лижах;