Спорт
Завдяки серіалу «Футболістка»: ФК «Кривбас» створив дівочу команду U-15

Завдяки серіалу «Футболістка»: ФК «Кривбас» створив дівочу команду U-15

В структурі Футбольної Академії «Кривбас» з’явилась дівоча команда, яка об’єднала під червоно-білими кольорами дівчаток 2008-2009 років народження з Кривого Рогу та з інших міст України. В планах команди - участь у Зимовій Першості та чемпіонаті України.

Про це повідомляє пресслужба ФК «Кривбас».

«В нашій клубній родині «Кривбасу» є поповнення. До нас приєдналась дівоча команда, яка стане базою для підготовки футболісток для ЖФК «Кривбас», і це є логічним кроком, бо ми хочемо, щоб у команді грало більше наших власних вихованок», - підкреслив головний тренер ЖФК «Кривбас» Володимир Єфімако.

Кураторами команди стали головний тренер ЖФК «Кривбас» Володимир Єфімако та його помічник Костянтин Фролов. Старший тренер - Денис Мацебура, асистент - Володимир Балагуєв.

Наразі дівчата живуть і тренуються на базі Футбольної Академії «Кривбас».

Колектив новий, сформований на початку 2023 року. Комплектація команди продовжується, як дівчатами з Кривого Рогу, так і з інших міст. Записатися на перегляд або дізнатись будь-яку інформацію можна в ФА «Кривбас» за тел. 067-928-62-08.

«У створенні жіночої команди U-15 велика заслуга серіалу «Футболістка». Після успіху проєкту збільшилась кількість криворізьких дівчат, які захотіли займатись футболом. Щодня до нашої Академії телефонують без перебільшення зі всієї України.

Поява у клубі дівочої команди - це чергова цеглина в послідовному системному будівництві та розвитку жіночого футболу як у Кривому Розі, так і в Україні», - впевнений віцепрезидент «Кривбасу» Артем Гагарін.

Читайте також: Плавці з Дніпра, Кривого Рогу та Запоріжжя стали призерами «Euro Meet 2023» в Люксембурзі;

Кубок Дніпропетровщини з бадмінтону виграли спортсмени з Дніпра, Харкова та Одеси;

18-річна дзюдоїстка Єлизавета Литвиненко стала віце-чемпіонкою Grand Prix в Португалії;

16-річний бадмінтоніст Федір Тюрін з Дніпра виграв 2 медалі на турнірі в Швеції.

2023-02-01 10:00:00
true
Відео ДняАрхів Новин