
Шахрайство на дровах: У Кривому Розі поліцейські викрили місцевих жителів, які ошукували людей
Фігуранти організували схему продажу дров за передоплатою. Оголошення з пропозицією розміщували у соцмережах. Щойно гроші надходили на їх рахунки, обривали всі зв’язки з покупцями.
Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області.
Шахрайські дії зловмисників викрили співробітники Управління протидії кіберзлочинам в Дніпропетровській області, відділу кримінальної поліції Криворізького районного управління поліції за участі Криворізької центральної окружної прокуратури.
Вчора, 18 жовтня, за силової підтримки працівників полку поліції особливого призначення за місцем мешкання одного з фігурантів та в його автомобілі відбулися обшуки. Поліцейські вилучили мобільні телефони та банківські картки. Чоловіку вручили повідомлення про підозру за ч. 3 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство).
Наразі суд вирішуєть питання про обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Вилучені мобільні телефони направлені на експертизу, а поліцейські вживають заходи для встановлення всіх обставин злочину та встановлення всіх причетних осіб. Слідчі дії тривають.
Читайте також: У Запоріжжі затримано квартирного наркоаграрія;
Користувався накладними вусами і мав багато зброї: у Дніпрі 59-річний чоловік вбив 13-річну дитину;
У Дніпрі планують звузити дорогу поблизу залізничного вокзалу;
Кривава стрілянина на Південмаші у Дніпрі: суд отримав обвинувальний акт щодо нацгвардійця.