Кримінал
Події
Ошукували військових та волонтерів під виглядом букмекерської компанії: у Кривому Розі судитимуть вісьмох учасників злочинної організації

Ошукували військових та волонтерів під виглядом букмекерської компанії: у Кривому Розі судитимуть вісьмох учасників злочинної організації

Обвинувачені розробили схему шахрайського заволодіння коштами громадян – вони облаштували офіс Кривому Розі та залучили до роботи 40 операторів. 

Про це повідомили у пресслужбі Дніпропетровської обласної прокуратури.

Представники call-центру створювали фейкові акаунти у популярній соціальній мережі, де показували розкішне життя та високий матеріальний дохід клієнтів букмекерської компанії. Зацікавленим у поліпшенні матеріального становища громадянам шахраї пропонували зробити онлайн-ставки. Після виграшу вони переконували потерпілих здійснювати додаткові внески для збільшення прибутку, але згодом припиняли листування, а гроші перераховували на підконтрольні банківські рахунки.

Наразі встановлено понад 20 потерпілих по всій Україні, серед яких військовослужбовці та волонтери. 

Прокурори Дніпропетровської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно організатора та семи учасників злочинної організації за фактом шахрайства, вчиненого у великих розмірах  (ч. 2, 3 ст. 27, ч. 4 ст. 28, ч. 4 ст. 190, ч. 1, 2 ст. 255 КК України). На нерухомість та дороговартісні авто обвинувачених накладено арешт.

Читайте також:

У Дніпрі затримали містянку, яка мала при собі 5 шприців із наркотичною речовиною;

Офіційно: в Україні знизили призовний вік до 25 років;

У Дніпрі поліцейські затримали 34-річного чоловіка за підозрою у нанесенні тяжких тілесних ушкоджень двом знайомим

 

2024-04-03 18:00:00
true
Відео Дня







Архів Новин