Життя
Технології
Війна в Україні Литва передасть Кривому Рогу обладнання Каунаської ТЕЦ для підготовки до зими
Литва готується передати Кривому Рогу обладнання Каунаської теплоелектроцентралі, яке має допомогти місту посилити енергетичну стійкість напередодні нового опалювального сезону.
Про це повідомив перший віцепрем’єр-міністр України — міністр енергетики Денис Шмигаль після підписання Україною та Литвою декларації про пріоритети співпраці в енергетичній сфері.
За словами Шмигаля, сторони планують пришвидшити процедури передачі обладнання, адже воно необхідне для зміцнення енергетичної стійкості Кривого Рогу в осінньо-зимовий період.
Литва вже передавала Україні енергетичне обладнання з Вільнюської ТЕЦ-3. Загалом литовська сторона надала Україні понад 6317 тонн енергетичного обладнання та спрямувала 5,7 млн євро до Фонду енергетичної підтримки України.
Енергетичне партнерство двох країн також передбачає відновлення пошкодженої інфраструктури, розвиток децентралізованої генерації та систем накопичення енергії, посилення захисту енергетичних об’єктів і співпрацю у газовій сфері.
Редакція reporter.ua
Автор статті
Кривий Ріг
У Кривому Розі Ford перекинувся та врізався у стовп: водія госпіталізували У вівторок, 18 серпня, на вулиці Романа Рибалки у Кривому Розі сталася ДТП. Автомобіль Ford перекинувся та зіткнувся зі стовпом.
Кривий Ріг
На Дніпропетровщині зірвали джекпот у 1 млн гривень — переможець досі не забрав виграш Джекпот зірвали у тиражі, який відбувся 16 серпня. Щасливий білет №0017776 вартістю 30 гривень придбали у Кривому Розі — на точці продажу «СВІТ ЛОТО» на проспекті Університетському, 38-3.
Кривий Ріг
Побачила з космосу російський удар по Кривому Рогу: норвезька астронавтка Янікке Міккельсен приїхала на місце трагедії 2 квітня 2025 року норвезька астронавтка Янікке Міккельсен перебувала на орбіті та дивилася у вікно космічного корабля. На висоті близько 450 кілометрів над Землею вона помітила об’єкт, який рухався в напрямку планети.
Кривий Ріг
У Кривому Розі поліцейські затримали чоловіка за стрілянину біля закладу відпочинку У Покровському районі Кривого Рогу чоловік під час конфлікту здійснив кілька пострілів у напрямку будівлі закладу відпочинку. Люди не постраждали, однак було пошкоджено фасад та скління.
Кривий Ріг
У Кривому Розі за один день біля водойм померли двоє чоловіків: подробиці У Кривому Розі протягом одного дня сталися два смертельні випадки на водоймах. Обидва чоловіки загинули під час відпочинку.