Легкоатлети з Кривого Рогу та Запоріжжя стали призерами турніру в Чехії

В Нове-Место-над-Метуйі (Чехія) 23 липня відбувся 44-й міжнародний легкоатлетичний турнір «Grand Prix Nove Mesto nad Metuji 2022». На дистанції 400 м вихованець Федерації легкої атлетики Запорізької області, спортсмен ЗОШВСМ Микита Барабанов завоював «бронзу». А легкоатлет з Кривого Рогу Станіслав Коваленко переміг на дистанції 100 м.

Про це повідомляє Запорізька ШВСМ та Base of Ukrainian sports.

Микита Барабанов фінішував з третім результатом, показавши найкращий результат сезону - 46.95 с.

У бігу на 100 м із часом 10,34 с першим став вихованець криворізької ДЮСШ №9 Станіслав Коваленко. На 200-метрівці він став четвертим, проте фінішував із найкращим результатом сезону - 21,06 с.

В Україні загинув польський доброволець - боєць ММА Томаш Валєнтек;

Пляжні волейболістки з Запоріжжя взяли «золото» Beach Pro Tour-2022;

Спортсменки из Днепра и Кривого Рога стали призерами турнира по борьбе в Польше.