Криворізький силач Олег Михайленко став двічі чемпіоном України з армрестлінгу

У Львові в неділю, 14 серпня, завершився чемпіонат України з армрестлінгу. За медалі боролись понад 300 учасників майже з усіх областей України, навіть тих, в яких ситуація зараз вкрай складна – Кривий Ріг, Миколаїв, Запоріжжя, Харків. Чемпіоном в одній з категорій став Олег Михайленко з Кривого Рогу.

Про це повідомив голова Криворізької міської ВА Олександр Вілкул.

«Переможцем став наш силач - вихованець Центра позашкільної освіт «Терни» Олег Михайленко. Він завоював 2 золоті медалі. Олега включено до збірної України для участі в Чемпіонаті світу», - написав він.

Олег Михайленко - майстер спорту з армрестлінгу, багаторазовий чемпіон України, призер Кубку України, дворазовий призер чемпіонату світу.

Перше місце в медальному заліку серед 18 збірних команд областей як серед молоді, так і серед дорослих посіли збірні Львівської області.

Чемпіонат світу з армрестлінгу пройде у Туреччині в жовтні.

СК «Дніпро-1» обрав домашньою ареною стадіон «Авангард» в Ужгороді;

Зібрали 60 тис. грн. на допомогу ЗСУ: Футболісти Служби автомобільних доріг обіграли журналістів у благодійному турнірі;

15-річна тенісистка Єлізавета Котляр з Дніпра виграла свій перший турнір в 1-й категорії ITF до 18 років в Польші.