Криворізькі каратисти стали призерами чемпіонату світу в Польщі

В Любліні (Польща) 9-11 грудня проходив Чемпіонат світу з традиційного карате. Українські каратисти вибороли 26 медалей, із яких 5 золотих, 10 срібних та 11 бронзових. Дніпропетровську область представляли 6 спортсменів ОФОТ «Бассай-Дай» (Кривий Ріг, тренер Віталій Галінський).

Про це повідомив Директор департаменту молоді і спорту Дніпропетровської ОДА Олександр Пшеничников.

• Богдан Бобра завоював «золото» в розділі Куміте командне (кадети+юніори) та «срібло» у розділі Фуку-го (юніори);
  • Андрій Заболотній та Данило Сінько – «срібло» у розділі Енбу (ENBU Youths+Seniors);
  • Марія Ільченко – «срібло» у командному Куміте вік (кадети+юниори), «бронза» у розділі Командне ката (кадети+юніори), 4 місце у розділі Енбу 14-15 років;
  • Артем Письменний - 4 місце у розділі Ен-бу 14-15 років;
  • Віталій Галінський  - «срібло» у розділі Командне Куміте (Youths+Seniors).

Дзюдоїсти Хлопецький та Кошляк з Дніпра стали срібними призерами командного турніру в Монако;