Події
Кримінал
Криворіжанка, яка морила голодом дитину з ДЦП, відправиться за ґрати: деталі

Криворіжанка, яка морила голодом дитину з ДЦП, відправиться за ґрати: деталі

Криворізька південна окружна прокуратура звернулась до суду з апеляційною скаргою на м’якість покарання, призначеного місцевій мешканці за фактом злісного невиконання обов’язків по догляду за дитиною (ст. 166 КК України). Суд, ретельно дослідивши матеріали, підтримав позицію сторони обвинувачення та ухвалив новий вирок жінці – 4 роки позбавлення волі.

Про це повідомили у пресслужбі Дніпропетровської обласної прокуратури.

Прокурори довели, що засуджена мала на утриманні дитину з інвалідністю. Протягом усього часу вона не забезпечувала доньку повноцінним харчуванням, лікуванням та належними побутовими умовами проживання. Під час вилучення з родини 15-річна дівчинка важила 8 кг.

Висновком експерта підтверджено критичний стан дитини, гіпотрофію та розумову відсталість.

У лютому 2023 року матір визнано винною у вчиненні інкримінованого злочину та засуджено до 5 років обмеження волі. Прокурори не погодились з висновком суду першої інстанції у зв’язку з м’якістю та оскаржили його в апеляційному порядку. Наразі судом жінку позбавлено батьківських прав, а дитина знаходиться у дитячому будинку-інтернаті під наглядом спеціалістів.

Читайте також:

У Дніпрі поліцейські припинили діяльність шахрайського колцентру;

В Україні хочуть змінити правила мобілізації;

Співпрацював із ворогом та налагодив схему транспортних перевезень під час окупації Херсонщини: мешканцю Кривого Рогу повідомлено про підозру

2023-11-08 18:30:00
true
Відео ДняАрхів Новин