«Кривбас» виборов першу в сезоні перемогу в баскетбольній Суперлізі

«Кривбас» уперше в сезоні Суперліги 2023/24 зміг здобути перемогу, обігравши «Старий Луцьк» на останніх секундах виїзного поєдинку.

«Кривбас» почав зустріч впевнено і до кінця першої чверті наростив відрив до +13, але не зумів його утримати. Господарі переламали хід гри та пішли на велику перерву з мінімальною перевагою – 40:38.

Останню 10-хвилинку гості розпочали з перевагою +7, але «Луцьк» знову зумів повернутися в гру.

За кілька хвилин до кінця рахунок став рівним, але потім «Кривбас» вийшов уперед, і господарі мали півхвилини, щоб встигнути вирвати перемогу, але вони не зуміли цього зробити.

«Старий Луцьк» зазнав вже п’ятої поразки поспіль і другої – в рамках домашнього бабла. «Кривбас» здобув першу перемогу в сезоні та залишився на десятому місці у таблиці Суперліги.

У Новомосковську поліцейські затримали двох крадіїв, які проникли до оселі через вікно та викрали цінні речі.