Денис Кушніров з Кривого Рога став віце-чемпіоном світу у стрільбі з пістолета в Єгипті

З 12 по 25 жовтня в Єгипті проходив чемпіонат світу зі стрільби кульової. Срібним призером в командній швидкострільній стрільбі з пістолету на дистанції 25 м став спортсмен Дніпропетровської ОШВСМ Денис Кушніров. Медалі в команді з Денисом також завоювали Максим Городинець та Павло Коростильов.

Про це повідомляє Дніпропетровська ОШВСМ.

У матчі за «золото» Україна протистояла Китаю, але поступилася з рахунком 6:16.

Матч Ліги конференцій «Дніпро-1» - «Аполлон»: Де дивитись футбол;

Українська команда стронгменів на чолі з Віталієм Герасимовим з Дніпра виборола «срібло» у чемпіонаті на звання найсильнішої нації світу;

15-річний Федір Тюрін з Дніпра завоював «бронзу» на турнірі з бадмінтону в Данії.